Vanwege het Corona virus wordt deze sponsor tocht uitgesteld tot November....meer tijd dus om te trainen en
Ik ben nog steeds op zoek naar sponsoren voor mijn tocht met Simavi naar Nepal.
Voor een project van Simavi in Nepal wil ik 3000 euro ophalen om vervolgens zelf te gaan kijken hoe dat geld wordt besteedt. Dit bedrag is inmiddels binnen maar met elke euro kan Simavi goede dingen doen dus blijf doneren.
De levensomstandigheden in Nepal zijn vaak erg slecht waardoor sterfte onder baby's veel voorkomt. Ook moeders overleven een bevalling regelmatig niet.
De projecten van Simavi brengen daar verandering in door mensen te leren hoe de eigen omstandigheden te verbeteren. Maar daar is geld voor nodig; veel geld.
Ik wil mijn steentje bijdragen tijdens een sponsorloop in Nepal en zo 3000 euro ophalen. En daarvoor heb ik dus jullie hulp nodig.
Je kunt mij helpen door te storten via deze "kom in actie" pagina!
Oja de hele reis betaal ik natuurlijk gewoon zelf. Het geld dat jij stort gaat rechtstreeks naar het project en dus naar de mensen die het nodig hebben.
Dank je wel!
Ik heb zelf drie dochters, zij zijn gezond ter wereld gekomen en hebben alle kansen gekregen om zich te ontwikkelen tot de prachtige meiden die ze vandaag zijn. Dat gun je toch elk kind !
Goedemorgen, IVM met Corona is gisteren definitief besloten om de Hike for Health van maart te verplaatsen naar november. Geeft mij een kans om nog meer geld op te halen en meer te trainen. Ik hoop dat ik op jullie steun mag blijven rekenen. Groet, Erik
99 % van mijn doel gehaald.....ik ben er bijna en super dankbaar voor jullie steun. De laatste loodjes....
Zo vlak voor het einde van het jaar wilde ik jullie toch nog een keer heel hartelijk bedanken voor de steun die ik voor mijn Hike for Health heb gekregen.
Werkelijk hartverwarmend en ik ben er al bijna !
Dank je wel !
2.000 euro al binnen. Wat een geweldig resultaat dankzij jullie hulp ! Geweldig en nogmaals dank !
Over de helft ! Wat gaat dit snel dankzij alle gulle giften.
Ik ben heel blij met jullie steun ! Groet, Erik
De eerste 1000 euro zijn binnen. Ik word daar stil van, super dankbaar! Groet Erik
Met jullie hulp is de eerste 10 procent binnen. Super
Over Simavi
Want wie gezond is, kan zich ontwikkelen en zo uit de armoedespiraal komen. Ontdek ons nieuws en de verhalen per thema.
Erik Gios